caut prtener de lucru

caut prtener de lucru

Mesajde Diana » Mie Iun 17, 2009 3:48 pm

:geek: Va propun sa aderati la echipa noastra de consultanti in domeniul intremarii sanatatii, dar care va v-a aduce un suport material suplimentar, la inceput modest, cu timpul destul de consistent - totul depinde de noi insine!
Firma, la care ma refer are oficii si depozite in toate tarile fostei URSS, dar si in toate tarile din Europa. Acest lucru nu are nevoie de investitii si il puteti efectua in timpul D-tra liber. Aveti nevoie doar de dorinta!!! Eu sunt consultant al firmei din anul 2001, folosesc produsele pentru mine si familia mea si totodata primesc indemnizatia cuvenita pentru consultanta-reclama a produselor!
Pot sa impartasesc din experienta mea ca si Dumneavoastra sa aveti succese cat mai rapide!
Detalii la e-mail: dinamanole@yahoo.com
Перевод: Предлагаю присоединиться к нашей структуре консультантов натуральных продуктов для здоровья и красоты! Не требуются первоначальных инвестиций! Фирма имеет офисы и склады во всех странах бывшего СССР и Европы. Для начала можно консультировать в свободное от основной работы времени, Потом вознаграждения вырастут, что можно будет бросить «основную» работу! УСПЕХ ЗАВИСИТ ОТ НАС САМИХ и ЯВЛЯЕТСЯ ПРЯМОПРОПОРЦИОНАЛЬНЫМ НАШИМ ЖЕЛАНИЯМ!!! Я и моя семья потребляем эти продукты минимум два раза в год и являюсь консультантом фирмы с 2001 года. Учитывая мой опыт, могу поделиться с Вами для ускорения достижения успехов! Напишите на вышеуказанный e-mail, с удовольствием отвечу.
Diana

Înapoi la CAUT